Kontakt

Der er altid over 200 kvalitetsbiler at vælge imellem hos Allan Hansen. Har du fundet drømmebilen, så kontakt endelig vores salgsafdeling.

 

Allan Hansen Automobiler A/S
Gammel Vejlevej 63, 8721 Daugård
Cvr.: 1625 7303

T: 7589 5111
F: 7589 5957
E: info@allan-hansen.dk

 

Normale åbningstider
Hverdage: kl. 8.00 - 18.00
Salgsafdelingen: kl. 9.00 - 18.00
Lørdag: lukket
Søndag og helligdage: kl. 11.00 - 17.00

Skal vi ringe dig op?

Udfyld nedenstående og vi ringer dig op snarest

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Allan Hansen

Direktør
T: 2062 6919
E: info@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Martin Hansen

Salgschef & indkøbsansvarlig
T: 2149 3947
E: martin@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Kenneth Hansen

Salgsdirektør
T: 2088 5630
E: kenneth@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Jørn Stougaard

Salgsrådgiver
T: 2512 4214
E: jorn@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Nina Falk

Salgsrådgiver
T: 6167 6811
E: nina@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Michael Harbo

Salgsrådgiver
T: 5179 8006
E: michael@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Joakim Hansen

Salgselev
T: 2126 2362
E: joakim@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Gustav Mikkelsen

Chauffør & assistent
T: 7589 5111

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Carsten Brohus

Værkfører
T: 7674 1024
E: carsten@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Ulla Callesen

Bogholder / Leasing
T: 7589 5111
E: ulla@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Fritze Jensen

Bogholder
T: 7589 5111
E: fritze@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Kirsten Stokholm

Bogholder
T: 7589 5111
E: kirsten@allan-hansen.dk

Allan Hansen Automobiler medarbejder

Gitte Apelgren

Bogholder / Leasing
T: 7589 5111
E: gitte@allan-hansen.dk