Andet udstyr:
Sædevarme foran, Infotainment-Pakke, Bluetooth, Læderrat m. Varme & Multifunktion, Ambient-belysning, USB-C Opladerstik, Kopholdere, Travel-Assist, Nødbremsefunktion, Bremseassistent, Vognbaneassistent, Side-Assist, Park Assist Plus, Front-Assist, Sidespejle elektrisk justerbare m. Varme, Projektionsfunktion, Airbags, ABS, E-Sound, DAB+.

Beregn både finansiel og operationel leasing på vores hjemmeside.
Vi har siden 1981 solgt mere end 40.000 biler – se altid ca. 200 på www.allan-hansen.dk
Bilen kan være importeret; udstyret kan derfor variere i forhold til tilsvarende danske modeller.

" />

75 89 51 11

Motorstørrelse:58

Brændstof:El

Type:Personvogn

Årgang:2022

Indregistreret:2022

Antal km:30.000

Antal døre:5

Interiør:Stof

Interiør farve:Mørk flerfarvet

Lavprisbil: Nej

Leasingbil: Ja

Lavpris bil hos Allan Hansen
En del af de biler vi får i bytte, sælger vi engros. Det betyder ikke at bilen er dårlig eller defekt, men blot at den falder uden for vores normale rammer af det vi giver garanti på. Derfor kan du som erhvervsdrivende gøre en rigtig god handel her.

Salg til CVR nr. betyder at bilen købes som den er, nøjagtig som hvis du køber bilen af en privatperson. Men hos Allan Hansen A/S er du sikker på at bilen er fri for restgæld. Du kan se den efter inden købet, låne bilen til en prøvetur så du med sikkerhed ved hvad du køber.
Leasingbil hos Allan Hansen
Leasingbiler hos Allan Hansen har ikke før været indregistreret i Danmark. Fordelene ved det er, at momsen trækkes fra bilens pris excl. afgift og først pålægges restværdien ved tilbagekøb efter kontraktens udløb.

Finansiel leasing omfatter udelukkende leasingaftaler, hvor virksomheden, for en fast månedlig ydelse, får bilerne til rådighed uden at belaste likviditeten. Du får fuld brugsret til bilen og fuld fradragsret på leasingafgiften, men har selv risiko og ansvar for bilen. Læs mere under Leasing.

Pris:164.900

Levering:0

Vinder af Årets Brugtvognsforhandler 3 gange - Mulighed for tilkøb af op til 48 måneders garanti.

Highlights:
• Mondsteingrau
• 360° Kamera
• Assistent-Pakke Plus
• Komfort-Pakke Plus
• Nøglefri Betjening
• Adaptiv Fartpilot
• Navigation Discover Pro
• 2-Zone Klimaanlæg
• 18" Stålfælge

Andet udstyr:
Sædevarme foran, Infotainment-Pakke, Bluetooth, Læderrat m. Varme & Multifunktion, Ambient-belysning, USB-C Opladerstik, Kopholdere, Travel-Assist, Nødbremsefunktion, Bremseassistent, Vognbaneassistent, Side-Assist, Park Assist Plus, Front-Assist, Sidespejle elektrisk justerbare m. Varme, Projektionsfunktion, Airbags, ABS, E-Sound, DAB+.

Beregn både finansiel og operationel leasing på vores hjemmeside.
Vi har siden 1981 solgt mere end 40.000 biler – se altid ca. 200 på www.allan-hansen.dk
Bilen kan være importeret; udstyret kan derfor variere i forhold til tilsvarende danske modeller.

Alle leasingmuligheder tilbydes af Allan Hansen A/S selv, hvilket betyder at alle aftaler laves med os og ikke eksterne parter. Vi tilbyder følgende leasingmuligheder:

Privatleasing Erhvervsleasing Splitleasing Operationel leasing Finansiel leasing Sæsonleasing Flexleasing

Finansering tekst skrives her

Vi har solgt denne elbil – men vi kan skaffe en tilsvarende til dig

Denne elbil (årg. 2022, 58 kWh, 30.000 km) er netop solgt til en tilfreds kunde, men vi hjælper dig gerne med at finde en tilsvarende bil, helt efter dine ønsker.

Hos Allan Hansen Automobiler har vi specialiseret os i leasing af premiumbiler, og vi kan skræddersy et leasingtilbud, der matcher dine behov, dit kørselsmønster og dit budget.

Uanset om du er på udkig efter privatleasing, erhvervsleasing, splitleasing, flexleasing eller operationel leasing, tilbyder vi fleksible løsninger på både el- og hybridbiler, SUV’er og premium-modeller.

Vi har siden 1981 solgt og leaset over 40.000 biler og har altid omkring 200 biler på lager.
Hvis du drømmer om en tilsvarende elbil i samme klasse, finder vi den rigtige bil til dig – enten blandt vores egne biler eller gennem vores brede netværk i ind- og udland.

 

Derfor skal du vælge Allan Hansen Automobiler:

  • Erfaring med leasing siden 1981
  • Stort udvalg af BMW, Audi, Mercedes, Porsche og Tesla
  • Mulighed for både finansiel og operationel leasing
  • Personlig rådgivning og gennemsigtige aftaler
  • Hurtig levering og professionel service

 

5 grunde til at vælge denne elbil (58 kWh, 2022)


1. 58 kWh batteri – ideel til hverdagen

Med 58 kWh får du en elbil med en stærk balance mellem rækkevidde og daglig brug – perfekt til pendling og almindelig familiekørsel.

 

2. Masser af assistentsystemer – tryg og afslappet kørsel

Udstyr som Assistent-Pakke Plus, Travel Assist, Side Assist, vognbaneassistent og Front Assist gør kørslen mere sikker og komfortabel – især på motorvej og i tæt trafik.

 

3. 360° kamera og Park Assist Plus – nem parkering

Med 360° kamera og Park Assist Plus bliver parkering markant lettere, og du får bedre overblik i trange områder og ved manøvrering i byen.

 

4. Komfort i kabinen – året rundt

Komfort-Pakke Plus, sædevarme, 2-zone klimaanlæg og læderrat med varme & multifunktion giver en behagelig kabine, uanset sæson.

 

5. Navigation og infotainment der gør hverdagen nem

Med Navigation Discover Pro, Infotainment-pakke, Bluetooth, DAB+ og USB-C får du en moderne digital løsning, der gør det let at være forbundet på farten.

 

Vis senere
Vis ikke igen
Sælg din bil